TOGETHER FOR
A BETTER FUTURE

BİZİMLE ÇALIŞIN

Ne sunuyoruz?

Eptisa Türkiye, size gelişiminde vazgeçilmez olacağınız bir sektörün parçası olma şansı sunuyor.
Eptisa Türkiye'de sürekli olarak öğrenme ve profesyonel olarak gelişme fırsatına sahip olacaksınız çünkü odak noktamız her zaman çalışanlarımız ve çalışanlarımızın her birinin firmamıza ve işverenlerimizle olan ilişkilerimize katma değer sağladığına inanıyoruz.

Fırsatlar

Sektördeki maceramıza katkıda bulunmak isteyen değerli profesyonelleri çalışma ortamımıza dahil ederek Eptisa Türkiye'de ekibimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu nedenle, farklı profillere ve deneyime sahip, aşağıdaki gibi bir dizi değer ve yeteneğe sahip kişiler arıyoruz:

  • Başarılı bir akademik ve profesyonel geçmiş
  • İşverenlerimizin taleplerini ve projelerimizin ihtiyaçlarını pragmatik bir yaklaşım ile analiz etme becerisi
  • Ekip çalışması için enerji ve tutku
  • Eptisa Türkiye'nin gelişimi ile kişisel ve mesleki gelişime bağlılık ve de en önemlisi işverenlerimiz için farklı bir değer katma becerisi.

Kariyer gelişimi

Eptisa Türkiye, hem firma içinde hem de dışında teknik bilgi ve uzmanlığın geliştirilmesi için programlar geliştirmiştir. Bu programlar ve uzmanlığımızı sürekli yenileme politikamız, İşverenlerimize projelerimiz aracılığıyla başarılı bir şekilde rehberlik etmemizi sağlıyor.

Eptisa Türkiye, kişisel ilgi alanlarınızdan ve hedeflerinizden ödün vermeden profesyonel yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmak için ihtiyacınız olan esnekliği size sunar.

İlgileniyor musunuz?

Türkiye ve Orta Asya'daki mühendislik veya danışmanlık sektöründe belirleyici bir rol oynamak ister misiniz? Dereceniz doğrudan Mühendislik, Mimarlık, Fen Bilimleri veya Sosyal Bilimler alanlarında ise özgeçmişinizi gönderin ve özel bir ekiple çalışmanın olanaklarını keşfedin.

İlginiz için teşekkürler!GENEL BAŞVURU

Format: 123 456 7890